Відкрийте для себе універсальні самолігатурні брекети, форма яких відповідає функції. Як відомо, ортодонтичний бізнес і стратегії лікування змінюються. Пацієнти мають більше можливостей вибору, ніж раніше і є досить активними у прийнятті рішення щодо процесу лікування. Водночас спостерігаємо появу інноваційних технологій, які показують новий рівень продуктивності в ортодонтичній практиці.
Самолігатурні брекети 3M Clarity Ultra забезпечують контроль під час лікування, свободу дій і передбачуваний результат, допомагаючи Вам створювати чарівні, впевненні усмішки.

Використайте переваги брекетів Clarity Ultra

Те, на що звертає увагу споживач, є надзвичайно важливим у всьому бізнесі 3М. Для створення брекетів, які відповідають професійним вимогам, ми врахували відгуки ортодонтів щодо зовнішнього вигляду та характеристик.
До прикладу, результати анонімного опитування, яке провела 3М серед ортодонтів в США і Німеччині у 2017 році, показали, що надійність та універсальність, у тому числі надійність кліпси, контроль ротації, можливість активування лігатурою (при потребі) і надійність при бондингу та дебондингу були найважливішими характеристиками для будь-яких керамічних самолігатурних брекетів. 3М використали дані дослідження для дизайну брекетів Clarity Ultra.
На сьогодні топовим трендом в ортодонтичній індустрії є естетичне лікування. Тому естетичні керамічні брекети без металевих елементів, які прикривають дугу, є все ще дуже важливим аспектом, але і не менш важливим, ніж надійність та універсальність апарату.

Надійність: функція кліпси

При створенні самолігатурних брекетів Clarity Ultra першочерговою метою було досягнення надійності функції кліпси.
При лабораторному тестуванні кліпси брекетів Clarity Ultra піддалися багаторазовим циклам відкривання-закривання для підтвердження їхньої надійності. Результати показали, що кліпси витримали мінімальні подвійні цикли відкривання-закривання впродовж типового періоду лікування.
Іншим важливим фактором у надійності кліпси є її стабільність – можливість залишатися закритою чи відкритою відповідно до потреби. Небажані відкривання чи закривання кліпси можуть спричинити небажані сповільнення процесу лікування. Механізм кліпси брекетів Clarity Ultra створений для протидії небажаним відкриванням чи закриванням. Брекети Clarity Ultra складаються з двох частин: основна частина і кліпса. В механізм кліпси входить 0.007” нітіноловий штифт, який схований в основі брекета і заблокований з обох сторін. Штифт забезпечує стійкість і стабільність, будучи непомітним, забезпечує естетичність брекетів без видимих металевих елементів.

Кліпси брекетів Clarity Ultra розроблені для забезпечення голосового і/або тактильного “кліку” при відкриванні чи закриванні. “Клік” є індикатором відкривання чи закривання кліпси. Для брекетів Clarity Ultra є спеціально призначений двосторонній інструмент для відкривання та закривання кліпс. Використання двостороннього інструмента зменшує кількість необхідних ручних інструментів.

Закривання кліпси

Закривання кліпс брекетів є легким із використанням інструмента 3M Unitek для системи самолігатурних брекетів Ultra. Закриваюча частина інструмента має дві виїмки, які підходять під усі розміри та форми дуг і можуть використовуватися для прокручування та припасування прямокутних дуг у паз перед закриванням кліпси. У випадках значної скупченості або значної ротації зубів може бути недостатньо кліренсу для виїмок, щоб захопити дугу. У таких ситуаціях кліпсу можна закрити пальцем.
– Розмістіть виїмки інструмента на дузі з двох сторін брекета за допомогою вказівника, розташованого нижче рівня відкритої кліпси
– Переконайтеся, що дуга повністю зафіксована в пазі легким потискуванням і/ або прокручування дуги інструментом
– Притисніть інструмент, натискаючи на вказівник у напрямку проти відкритої кліпси. Продовжуйте притискати до повного закривання кліпси.

Відкривання кліпси

Відкривання кліпси брекетів Clarity Ultra із використанням інструмента для відкривання-закривання Unitek є простим та легким. Введіть верхівку інструмента у горизонтальну борозну вище кліпси і прокрутіть інструмент на 90′ за або проти годинникової стрілки.
Інструмент для відкривання та закривання має запатентовану керамічну верхівку, яка не лише зменшує зношуваність інструменту, але й мінімізує царапання брекета в порівнянні з металевою верхівкою. Це сприяє зменшенню необхідності часто замінювати інструменти, оскільки вони були розроблені із розрахунку витримувати 3000 циклів відкривання.

Прямокутний дизайн верхівки із заокругленими кутиками дозволяє легко вводити верхівку у паз.
Після введення ротація інструмента вимагає лише легкого скручувального руху для генерування реципрокної сили для відкривання кліпси. Це розроблено для мінімізування дії чистої сили на зуб. Якщо потягнути кліпсу донизу за допомогою зонда або іншого інструмента, це може створити силу, відчутну для пацієнта.

Надійність: бондинг та дебондинг

Брекети Clarity Ultra – це доступні брекети з попередньо нанесеним неполімеризованим адгезивом 3M™ APC™. Для брекетів з попередньо нанесеним адгезивом APC характерно:
– зменшення часу прийому пацієнта
– зменшення етапів бондингу
– послідовний і передбачуваний процес дебондингу
– захист емалі під брекетом від кислотної ерозії
Основа брекетів Clarity Ultra схожа до такої у керамічних брекетів 3M Clarity Advanced – створена на основі подрібненого скла із однорідними гранулами алюміній оксиду. Скляні гранули покривають всю основу від краю до краю. Полігональної форми скляні гранули забезпечують багатогранний механічний бондинг (як показано на зображенні вище) і до цієї поверхні може приєднуватися адгезив.

Основи брекетів Clarity Ultra були розроблені згідно з тими ж принципами запатентованих і надійних навантажень, які використовуються при виготовленні усіх керамічних брекетів, як показано на зображенні вище. Ця характеристика добре відома у промисловості і сприяє надійному дебондингу керамічних брекетів Clarity.
Крім того, кожен брекет Clarity Ultra, подібно як в брекетах Clarity Advanced, розроблений із специфічною анатомічно-контурованою основою для кращого прилягання до зуба.
Мезіодистальні розміри кожного брекета відповідають конкретному зубу, на відміну від брекетів які мають однакові мезіодистальні розміри для всіх зубів.

Технологія і дизайн

Брекети Clarity Ultra виготовляються методом лиття під тиском із використанням запатентованої дрібнозернистої високої міцності мікрополікристалічної кераміки. Це дозволяє сформувати гладеньку, відлиту поверхню, водночас забезпечуючи високу силу. Однорідні маленькі керамічні гранули забезпечують напівпрозорість та стійкість до забруднень брекетів.

Самолігатурна ефективність

Дизайн кліпси самолігатурних брекетів Clarity Ultrа забезпечує можливість утримання дуги в брекеті, залишаючись пасивною у процесі лікування. Відсутність потреби в лігатурах означає відсутність зміни їх кольору, що може зіпсувати естетику брекетів. Таким чином ви укникнете  позапланових візитів для заміни змінених в кольорі лігатур, наприклад, перед важливими подіями.
Відсутність потреби в лігатурах також забезпечує зменшення необхідності їх постійного поповнення в кабінеті, а також зручнішу заміну дуги без потреби знімання та одягання лігатур. При використанні лігатур час витрачений на прийом пацієнта збільшується навіть за рахунок процесу вибору пацієнтом кольору лігатур на цей візит. Усунення цієї опції вибору може зменшити час прийому пацієнта.

Контроль ротації

Відповідно до наукового дослідження ротаційний контроль визнали другою найбільш важливою характеристикою самолігатурних брекетів, що сприяє прийняттю рішення щодо їх купівлі. Брекети Clarity Ultra були створені із широкою кліпсою, яка покриває повністю мезіально/дистальний проміжок брекета і забезпечує ротаційний контроль без додаткових пристосувань.

Універсальність: активація на вимогу

Всі брекети Сlarity Ultra в.щ./н.щ. 5*5 мають крила, які при потребі можна лігувати. Універсальність цих брекетів дозволяє лікарю активовувати брекети за потребою, якщо є покази під час лікування. Це також дозволяє пацієнтам вибирати колір лігатур, який відповідає їхньому стилю.

Запатентований овальний підкрильний простір є також унікальною та важливою характеристикою. Цей дизайн уможливлює легке лігування і навіть подвійне лігування при потребі. Брекети можна лігувати металевими або еластичними лігатурами, а коли є потреба контролю і закриття проміжків – еластичні ланцюжки можна використати навіть разом з лігатурами.

Для оцінки брекетів проводились практичні обговорення. Відповіді учасників показують, що брекети Clarity Ultra легко лігувати. І в порівнянні з брекетами Damon Clear від Ormco, учасники визнали, що крила брекетів Clarity Ultra легше лігувати.

Універсальність: лейсбеки (ретролігатури)

Можна використовувати під час лікування відповідно до механіки системи 3М MBT Versatile. У деяких ситуаціях є необхідність використання лейсбеків (ретролігатур):
– Вільно натягніть сталеву лігатуру 0.010 методикою лейсбек при відкритих кліпсах брекетів перед фіксацією дуги
– Введіть дугу і закрийте кліпси
– Повністю затягніть кінець лігатури і сховайте його під дугу
– Лейсбеки можна зняти або перефіксувати на наступних візитах

Універсальність: оптимальні додатки

Іншою перевагою дизайну брекетів Clarity Ultra є можливість використовувати еластичні лігатури з заслінкою на нижні різці при потребі. Інколи у випадках з глибоким прикусом або тоді коли є ймовірність, що верхні зуби будуть контактувати із брекетами на нижніх зубах, можна застосовувати різні стратегії для профілактики стирання верхніх зубів.

Однією із стратегій є лігування еластичної подушкоподібної форми лігатури на нижні зуби. Лігатурні заслінки є безлатексними, доступні у прозорому та сірому кольорах і легко приєднуються до брекетів Clarity Ultra, що дозволяє лікарю фіксувати керамічні брекети на нижні зуби.

Універсальність: споріднена механіка лікування II класу

Гачки на брекетах Clarity Ultra є ще однією характеристикою, яка робить цю систему універсальною. Відсутність гачків на багатьох системах керамічних самолігатурних брекетів змушує лікаря використовувати інші додаткові елементи та механіку лікування.

Всі брекети Clarity Ultra на верхні та нижні ікла та премоляри мають гачки для уможливлення використання еластиків за II класом. Гачки брекетів на верхні ікла та премоляри є круглі і двонапрямленні, так як і в брекетах Clarity Advanced. Вони розроблені для легкого припасування еластиків і мають малорельєфний дизайн для зменшення подразнення ясен. Гачки брекетів на нижні ікла та премоляри є однонапрямлені, мають малорельєфний дизайн.

Естетика брекетів для задоволення пацієнта

Брекети Clarity Ultra виготовлені з напівпрозорої стійкої до забруднень кераміки для відмінної естетики. Відсутні видимі металеві елементи. Керамічна кліпса, яка покриває брекети Clarity Ultra має гладеньку контуровану поверхню створену для комфорту пацієнта. Брекети Clarity Ultra малорельєфні, вестибулярно/лінгвально. Це робить брекет комфортним для пацієнта і в деяких випадках зменшує оклюзійні перешкоди. Накусочні блоки, оклюзійні накладки чи заслінки із лігатур можуть використовуватися із брекетами Clarity Ultra для зменшення оклюзійних перешкод.
І останнє, керамічні брекети Clarity Ultra є доступні на в.щ./н.щ. , 5*5 для повноцінної опції естетичного лікування. Індивідуальне кольорове маркування допомагає легко ідентифікувати брекети.

Процес лікування

Сумісність із існуючими системами

Брекети Clarity Ultra сумісні із щічними трубками 3M Victory Series Superior Fit, так само як із коректором II класу Forsus і можуть поєднуватися для ефективного лікування. Розміри in/out в брекетах Clarity Ultra такі ж, як і в керамічних брекетах Clarity Advanced і в малорельєфних брекетах 3M Victory Series. Естетичні дуги 3M Unitek посилюють естетичний вигляд, а при потребі для розширення в бокових ділянках можна використати дуги 3M Unitek Lateral Development.

Підводячи підсумки

Вам необхідні опції лікування, які забезпечать ефективність та надійність від початку до кінця. Ваші пацієнти хочуть мати красиві усмішки і гарно виглядати в процесі лікування. Брекети Clarity Ultra забезпечують повністю естетичне рішення для пацієнтів, водночас дозволяючи Вам отримувати прецизійні результати. Для більшої інформації відвідайте сайт 3M.com/ClarityUltra або зв’яжіться з представником 3М для демонстрації.